O nas


Alfa Home szybko i skutecznie sprzedaje nieruchomości swoich Klientów. Opracowujemy strategię sprzedaży, przygotowujemy atrakcyjną ofertę, zajmujemy się skutecznym marketingiem a w rezultacie tak szybko jak tylko to możliwe znajdujemy nabywcę nieruchomości. Na końcowym etapie przeprowadzamy wszystkie potrzebne formalności i finalizujemy transakcję. Klienci chcący kupić nieruchomość mają do wyboru naszą szeroką bazę aktualnych ofert, mogą liczyć na naszą fachową pomoc i kompleksową organizację transakcji zakupu.

Alfa Home to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Jana Kazimierza 32A/U4. W szeregach Alfa Home pracuje 6 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Alfa Home działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Alfa Home posiada w swojej ofercie:

  • 21 mieszkań na sprzedaż w cenach od 305 000 zł do 1 590 000 zł.
  • 1 dom na sprzedaż w cenie 1 890 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Alfa Home na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
22

Liczba ofert

22

Ofert na sprzedaż

6

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Alfa Home

Alfa Home

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy