Alfa Home background image
Alfa Home logo

Alfa Home Warszawa

O nas


Alfa Home to agencja nieruchomości działająca na warszawskim rynku, od 2014 roku. Firma zajmuje się głównie sprzedażą mieszkań na rynku wtórnym w Warszawie. Zespół Alfa Home tworzą ludzie dla których najważniejsza jest wysoka jakość usług oraz zadowolenie Klientów. Firma ma na swoim pokładzie prawników, notariuszy, architektów, fotografów, projektantów, czy home stagerów oraz własny dział finansowy, który pomaga Klientom Kupującym w uzyskaniu dogodnych warunków kredytu hipotecznego.

Duże doświadczenie specjalistów Alfa Home, a także ich doskonała znajomość lokalnego rynku nieruchomości sprawiają, że firma posiada dobrą renomę i może cieszyć się wieloma klientami powracającymi oraz klientami z polecenia. Co więcej, firma umożliwia dostosowywanie oferty do klienta, a także daje możliwość sprawdzenia każdej nieruchomości wirtualnie - wykorzystując usługę wirtualnego spaceru. Klient Kupujący nieruchomość może liczyć na bezpieczne przeprowadzenie całej transakcji, załatwienie wszystkich formalności, wspólne przejście przez cały proces kredytowy, a także usługi dodatkowe obniżające koszt zakupu nieruchomości.

Jan Czajkowski z agencji Alfa Home podkreśla, że tym, co wyróżnia firmę na tle konkurencji jest: “Ścisła specjalizacja, jaką jest sprzedaż mieszkań na warszawskim rynku wtórnym. Każde inne biuro ma inne usługi tj. rynek pierwotny, wynajem, domy, działki itp. Klient, który chce sprzedać mieszkanie z rynku wtórnego w Warszawie udając się do nas wie, że trafia do firmy, w której każda osoba specjalizuje się w tego typu transakcjach i dokonuje je na co dzień.

Dodatkowo, Klienci sprzedający mogą liczyć na to, iż oferta ich mieszkania będzie odpowiednio przygotowana dzięki takim usługom jak: sesja zdjęciowa, wirtualny spacer, home staging oraz to, iż będzie ona aktywnie promowana, a nie tylko wystawiona na największych portalach ogłoszeniowych”. Ponadto, Alfa Home planuje w najbliższych latach otworzyć swoje oddziały również w innych największych miastach Polski.

6

Liczba ofert

6

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Przytulne 2-pokojowe obok parku kotańskiego
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Włochy, Okęcie o powierzchni 37,20 mkw. Rok budowy: 1971. Cena - 629 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfa Home.
Ustawne 4 pokoje, metro słodowiec, stawy kellera
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada o powierzchni 79 mkw. Rok budowy: 2008. Cena - 1 414 100 zł. Mieszkanie ma 4 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfa Home.
Dom - 3 minuty od warszawy, bez prowizji !!!
i

Dom 4 pokojowy na sprzedaż
Piastów

4 pokoje 212,80 m2
1 079 000
5 070 /m2
Sprzedam dom Piastów o powierzchni 212,80 mkw. Powierzchnia działki wynosi 354 mkw. Rok budowy: 1930. Cena - 1 079 000 zł. Dom z poddaszem ma 4 pokoje, 2 łazienki, ogrzewanie: gazowe. Do domu przynależy ogródek. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfa Home.
Zielona dolina 2 pokoje w sielankowej okolicy
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Kobiałka o powierzchni 43 mkw. Rok budowy: 2014. Cena - 569 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 2 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfa Home.
Wykończone 2 pokoje na białołęce, okazja!
i
Sprzedam mieszkanie Warszawa, Białołęka, Kobiałka o powierzchni 40 mkw. Rok budowy: 2013. Cena - 549 000 zł. Mieszkanie ma 2 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfa Home.
Okazja!!! bezczynszowe, 2 poziomowe
i

Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż
Legionowo

3 pokoje 146 m2
749 000
5 130 /m2
Sprzedam mieszkanie Legionowo o powierzchni 146 mkw. Rok budowy: 2022. Cena - 749 000 zł. Mieszkanie ma 3 pokoje, 1 łazienkę, znajduje się na 1 piętrze. Oferta z rynku wtórnego. Kontakt w sprawie sprzedaży z agencją Alfa Home.

Oferty agencji na mapie


Rynek WtórnyRynek Wtórny

Nasz zespół


Jan Czajkowski

Jan Czajkowski

Dariusz Dymek

Dariusz Dymek

Bartłomiej Siemek

Bartłomiej Siemek

Kontakt z agencją


Alfa Home

Alfa Home

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Chcę otrzymywać mailem lub SMSem linki do nowych ofert nieruchomości. Zgodę mogę zawsze odwołać.
Szukam atrakcyjnego kredytu.

Akceptuję regulamin serwisu i zamawiam usługę wyszukiwania dla mnie podobnych nieruchomości i otrzymywania o nich powiadomień.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i deweloper którego dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych. Akceptuję regulamin portalu.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: