O nas


Pod nazwą Come 2 Invest działamy od 2007 roku. Każdy z nas posiada jednak znacznie dłuższe doświadczenie i staż pracy w pośrednictwie lub w branżach spokrewnionych z rynkiem nieruchomości.

Przed rozpoczęciem działalności pod firmą Come 2 Invest zajmowaliśmy się obrotem nieruchomościami w całej aglomeracji warszawskiej. Jednak ilość zleceń z rejonów Białołęki i jej okolic oraz coraz częstsze zapytania klientów o oferty z tego rejonu Warszawy spowodowały, że postanowiliśmy otworzyć biuro w tej dzielnicy. Nadal zajmujemy się nieruchomościami w szeroko pojętej Warszawie jednak Białołęka i jej okolice stały się głównym obszarem naszego działania.

Białołęka w porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy posiada duży potencjał wolnych powierzchni gruntowych, które są jedną z przyczyn jej szybkiego rozwoju. Dlatego właśnie działki stanowią ilościowo i wartościowo największą ofertę rynku nieruchomości na Białołęce. Otwierając biuro w tej dzielnicy Warszawy naturalną rzeczą było to, że działki stały się naszym podstawowym portfolio.

Przez pierwsze lata firma działała w lokalu przy ul. Mochtyńskiej. Od 2010 r. działamy w obecnej siedzibie przy ul. Cieślewskich 27R, położonej w samym środku Białołęki.

W dzisiejszych czasach szeroki dostęp do Internetu spowodował, że samo kojarzenie stron nie jest żadnym problemem. Nieruchomości to jednak rynek, w którym całkowity sukces jest zależny od właściwego podejścia i rzetelnej pracy w każdym jego aspekcie. Staramy się więc pomagać naszym klientom na każdym etapie ich projektów począwszy od znalezienia źródeł finansowania, regulacji stanu prawnego, właściwej reklamy i marketingu, poprzez pomoc przy obsłudze samych transakcji. Stawiamy na kompleksową obsługę klienta w zależności od potrzeb i sytuacji.

Każda nieruchomość wymaga poświęcenia jej odpowiedniej ilości czasu niezbędnego na uzyskanie niezbędnych dokumentów, przygotowanie odpowiedniej reklamy, dla której trzeba wykonać profesjonalne zdjęcia i dokładny opis. Aby tą pracę wykonać rzetelnie nie przyjmujemy do swojej bazy tysięcy ofert gdyż nie bylibyśmy w stanie się nimi odpowiednio zająć. Nasze oferty są dokładnie przygotowane do sprzedaży, posiadamy do nich kompletną dokumentację i pełną wiedzę co do ich stanu prawnego. Stawiamy na jakość a nie na ilość.

Idąc w powyższym kierunku nasza firma skupiła się wyłącznie na rynku warszawskim, specjalizując się szczególnie w rejonie Dzielnicy Białołęka gdzie jest nasza siedziba i w najbliższych jej okolicach – tj. w rejonie Targówka, Zielonki, Marek, Nieporętu, Legionowa i Jabłonny. Jednak w zależności od sytuacji i potrzeb naszych klientów zajmujemy się także wszelkimi nieruchomościami w innych częściach aglomeracji warszawskiej a nawet w innych rejonach Polski.

Profesjonalne podejście do pośrednictwa i dbałość o jakość przekazywanej oferty wymusza na nas stosowanie umów na wyłączność. Jest to nowoczesna i efektywna forma współpracy, która pozwala na dotarcie z ofertą do możliwie szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów. Taki system z powodzeniem funkcjonuje od lat na rozwiniętych i dojrzałych rynkach nieruchomości w Europie Zachodniej i w Ameryce. Szanując czas naszych klientów zawieramy tylko umowy na wyłączność, których warunki są w każdym przypadku indywidualnie uzgadniane.

COME 2 INVEST to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome.

Obszar działania

COME 2 INVEST działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

COME 2 INVEST posiada w swojej ofercie:

  • 3 domy na sprzedaż w cenach od 1 099 000 zł do 4 770 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji COME 2 INVEST na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
3

Liczba ofert

3

Ofert na sprzedaż

Aktualne oferty agencji


Kontakt z agencją


COME 2 INVEST

COME 2 INVEST

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy