O nas


Dom & House działa od ponad 10 lat na trójmiejskim rynku nieruchomości. Stawiając na ciągły rozwój i poszerzanie naszej oferty, w 2016 roku wyszliśmy poza granice Trójmiasta otwierając pierwsze partnerskie biuro nieruchomości w Warszawie. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem mieszkań, domów i nieruchomości komercyjnych, zarówno z rynku wtórnego i pierwotnego, a także krótkoterminowym wynajmem ekskluzywnych apartamentów w Trójmieście. Świadczymy też usługi dodatkowe, jak doradztwo, pomoc w kredytowaniu oraz wykańczanie wnętrz.

Dom & House to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach Dom & House pracuje 36 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Dom & House działa na terenie województw: łódzkiego, zachodniopomorskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, warmińsko-mazurskiego, pomorskiego.

Oferta agencji

Dom & House posiada w swojej ofercie:

  • 149 mieszkań na sprzedaż w cenach od 199 000 zł do 4 850 000 zł.
  • 135 mieszkań na wynajem w cenach od 1 200 zł do 16 000 zł.
  • 55 domów na sprzedaż w cenach od 389 000 zł do 18 500 000 zł.
  • 1 dom na wynajem w cenach od 5 700 zł do 45 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Dom & House na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
345

Liczba ofert

140

Ofert na wynajem

205

Ofert na sprzedaż

36

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Dom & House

Dom & House

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy