O nas


Nieruchomości Plus to biuro pośrednictwa sprzedaży funkcjonujące na warszawskim rynku nieruchomości. Firma zaczęła działalność w 2015 roku. Siedziba Nieruchomości Plus znajduje się w Warszawie i to właśnie w stolicy Polski eksperci firmy zdobywają doświadczenie w zakresie sprzedaży i zarządzania nieruchomościami. Biuro posiada oferty skierowane zarówno do klientów prywatnych, jak i do klientów komercyjnych. W ofercie firmy znajdziemy warszawskie nieruchomości na sprzedaż i wynajem, takie jak: pokoje, mieszkania, domy, działki oraz garaże. Co więcej, dla klientów komercyjnych dostępne są również działki budowlane, lokale użytkowe, a także magazyny i hale. Biuro Nieruchomości Plus działa na rynku wtórnym oraz pierwotnym, gdzie znajdziemy również oferty na wyłączność. Klienci biura mogą skorzystać z takich usług, jak: wsparcie w negocjach, szybkie finansowanie kredytowe, zakup bez prowizji na rynku pierwotnym, weryfikacja stanu prawnego nieruchomości, promocja obiektu na kanałach komunikacyjnych Nieruchomości Plus oraz kompletowanie dokumentacji. Dodatkowo przedsiębiorstwo współpracuje z Pracownią Architektury Deer Design, oferując usługi związane z projektowaniem i wykończeniem wnętrz mieszkań zakupionych u doradców Nieruchomości Plus.

Nieruchomości Plus to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Marynarska 21 lok. 6. W szeregach Nieruchomości Plus pracuje 16 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Nieruchomości Plus działa na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta agencji

Nieruchomości Plus posiada w swojej ofercie:

  • 118 mieszkań na sprzedaż w cenach od 295 540 zł do 4 500 000 zł.
  • 2 domy na sprzedaż w cenach od 1 395 000 zł do 2 400 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Nieruchomości Plus na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
118

Liczba ofert

118

Ofert na sprzedaż

16

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Nieruchomości Plus

Nieruchomości Plus

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy