O nas


Platan House to agencja nieruchomości z kilkunastoletnim doświadczeniem na polskim rynku. Firma jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji nieruchomości w Warszawie. Obecnie zespół tworzy ponad 25 ekspertów, dla których nieruchomości i finanse to pasja. Platan House to doskonałe podejście do klientów, którzy otrzymują od ekspertów kompleksowe wsparcie w całym procesie transakcji kupna lub sprzedaży nieruchomości. Tym wsparciem jest przygotowanie strategii marketingowej, staranny opis poszczególnych etapów transakcji oraz zapewnienie dostępu do specjalistów w zakresie: projektowania wnętrz - począwszy od koncepcji po kwestie budowlane, usług rzeczoznawcy majątkowego, wsparcia prawnego i procesowego oraz oferty ubezpieczeń nieruchomości i majątku klientów. Platan House działa na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Rynek pierwotny firmy skupia się głównie na nieruchomościach w Warszawie, jednak przedsiębiorstwo obejmuje swoją działalnością również rynek krakowski oraz wrocławski. Wśród ofert rynku wtórnego Platan House znajdziemy opcje zakupu i najmu mieszkań oraz lokali usługowych. Przedsiębiorstwo działa przede wszystkim na zasadach wyłączności, dając wysoką gwarancję swoim klientom. Przedsiębiorstwo służy także pomocą i profesjonalną obsługą ekspertów kredytowych - ze szczególnym uwzględnieniem kredytów hipotecznych oraz gotówkowych.

Platan House to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. Siedziba agencji mieści się w Warszawa przy Zielna 37. W szeregach Platan House pracuje 18 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Platan House działa na terenie województw: mazowieckiego, opolskiego.

Oferta agencji

Platan House posiada w swojej ofercie:

  • 178 mieszkań na sprzedaż w cenach od 240 000 zł do 2 500 000 zł.
  • 7 mieszkań na wynajem w cenach od 1 700 zł do 5 600 zł.
  • 4 domy na sprzedaż w cenach od 1 396 000 zł do 7 000 000 zł.
  • 11 działek na sprzedaż w cenach od 99 000 zł do 4 334 400 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Platan House na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
196

Liczba ofert

7

Ofert na wynajem

189

Ofert na sprzedaż

18

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Platan House

Platan House

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy