O nas


Platan House to jedna z agencji nieruchomości w bazie Gethome. W szeregach Platan House pracuje 27 pośredników nieruchomości.

Obszar działania

Platan House działa na terenie województw: łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, lubelskiego, pomorskiego.

Oferta agencji

Platan House posiada w swojej ofercie:

  • 389 mieszkań na sprzedaż w cenach od 1 700 zł do 4 300 000 zł.
  • 15 mieszkań na wynajem w cenach od 1 800 zł do 5 600 zł.
  • 11 domów na sprzedaż w cenach od 630 000 zł do 2 300 000 zł.

Na Gethome możesz sprawdzić oferty agencji Platan House na mapie oraz wysłać zapytanie o interesującą Cię nieruchomość. W tym celu uzupełnij formularz kontaktowy.

Czytaj więcej
416

Liczba ofert

15

Ofert na wynajem

401

Ofert na sprzedaż

27

Liczba naszych agentów

Aktualne oferty agencji


Nasz zespół


Kontakt z agencją


Platan House

Platan House

Administratorem danych jest Property Group Sp.z o.o. i agencja której dotyczy zapytanie, więcej o ochronie danych

Akceptuję regulamin portalu

Znajdź i zamieszkaj

GetHome to pierwszy w Polsce portal z ofertami nieruchomości na sprzedaż i wynajem, który zapewnia maksymalną przejrzystość dla użytkownika – z dokładną lokalizacją, bez duplikatów ofert i reklam! Portal prezentuje ogłoszenia sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz domów z rynku pierwotnego oraz wtórnego dając internautom bezpośredni kontakt do osób odpowiedzialnych za konkretne oferty.

W GetHome.pl znajdziesz mieszkania, domy i działki na sprzedaż oraz nieruchomości na wynajem. Każda oferta prezentuje bezpośredni kontakt do firm i osób odpowiedzialnych za daną sprzedaż. Oferty w portalu są zgrupowane w jednym widoku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie stracisz czasu natykając się wielokrotnie na tę samą nieruchomość. To jednak nie koniec! W GetHome.pl każde z mieszkań i domów ma swoje miejsce na mapie, dzięki czemu szybko sprawdzisz czy interesująca Cię nieruchomość odpowiada Ci pod kątem lokalizacji.

Wykorzystujemy pliki cookies zgodnie z polityką opisaną w regulaminie.

Jesteś pośrednikiem nieruchomości? Zapraszamy do współpracy